Potrzebujesz Falownik? Zadzwoń. Pomożemy w jego doborze. Tel: 665 470 995
Dodaj swojš firmę do katalogu falowniki24.info.pl

Wydarzenia

 
 
Polecaj portal o przemiennikach częstotliwości - Falowniki24 znajomym
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-115.html
www.sklepfalowniki.pl
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-130.html

Zobacz:

Filmiki o falownikach LG/LS, LENZE, EURA i innych na portalu YouTUBE

Ładowarka do samochodu elektrycznego

2022.02.18
Ładowarka do samochodu elektrycznego

 

Elektryfikacja rynku motoryzacji rozwija się w błyskawicznym tempie. Koncerny ścigają się w zasięgach, oraz technologiach produkcji akumulatorów w swoich samochodach. W związku z tym, coraz więcej osób staje przed dylematem wyboru ładowarki do samochodu elektrycznego. Jaką ładowarkę do naszego samochodu wybrać?


Podczas zakupu pojazdu elektrycznego w zestawie dostaniemy również fabryczną ładowarkę. Jednak w wielu przypadkach czas ładowania samochodu może trwać nawet kilkanaście godzin. Zastosowanie ładowarki o większej mocy może znacząco skrócić ten czas.

 

W ofercie sklepelektryka24 dostępne są dwa typy ładowarek do samochodów elektrycznych: naścienne oraz mobilna (kablowa). Oba modele występują w wersjach zasilania jednofazowego (230V), oraz trzyfazowego (3x400V). Do wyboru mamy również dwie wersje wtyczek podłączenia do samochodu: typ 1 - SAE J1772, oraz typ 2 IEC 62196-2.

 

Ładowarki do samochodów elektrycznych od SklepElektryka24.pl

 

 

 

 

Wersja naścienna Ex9EV to nowoczesna, a zarazem bardzo prosta w obsłudze ładowarka do samochodu elektrycznego. Idealna do użytku domowego. Ładowarka wyposażona w wyłącznik różnicowoprądowy typu B, dzięki temu jest w pełni bezpieczna w przypadku wystąpienia przeciążeń w sieci elektrycznej. Cały proces kontrolowany jest przez urządzenie, a poszczególny etap ładowania wyświetlany jest za pomocą diod. Wall box montowany jest na ścianie, a podłączenie z samochodem zapewnia długi 5m przewód. W zależności od producenta pojazdu, należy zwrócić uwagę na prawidłowy dobór prądu ładownia. Do wyboru od 10A do 32A.

Ładowarka do samochodów elektrycznych wersja naścienna Noark Ex9EV

 

Drugą wersją ładowarki elektrycznej jest wersja kablowa Ex9EVC. Ta mobilna ładowarka idealnie sprawdzi się jako ładowarka zastępcza. Do ładowania potrzebne jest tylko wtyczka sieciowa. Proces ładownia od początku kontrolowany jest przez użytkownika. Do dyspozycji mamy wybór prądu ładowania, pozwala to na ustalenie czasu naładowania akumulatorów. Użytkownik na bieżąco może monitorować temperaturę urządzenia, przepięcia i spadki napięć, a także połączenia uziemienia. Zintegrowany wyłącznik różnicowoprądowy zadba o bezpieczeństwo i prawidłową pracę przepływu prądu, a w przypadku wystąpienia nieprawidłowości odłączy zasilanie. Wtyk przewodu podłączenia do sieci ładowarki kablowej Ex9EVC dostępny jest w trzech wersjach: Unischuko, CEE 5p 16A, oraz CEE 5p 32A. 

Ładowarka do samochodu elektrycznego Noark Ex9EVC

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój Nick
Treść komentarza

Wydarzenia

 
 
Polecaj portal o przemiennikach częstotliwości - Falowniki24 znajomym
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-115.html
www.sklepfalowniki.pl
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-130.html

Zobacz:

Filmiki o falownikach LG/LS, LENZE, EURA i innych na portalu YouTUBE
P.H.U. ZAWEX

Polecamy

sklepfalowniki.pl/promocjafalownikow,3.html
www.falowniki24.info.pl/szukaj-firmy
www.zawex.pl/?p=p_9&sName=falowniki-lg
sklepfalowniki.pl/falowniki-sanyu.html
sklepfalowniki.pl/falowniki-lg-m100.html
Jakich informacji będziesz szukał na falowniki24.info.pl?Zobacz wyniki

Polecane strony:

Zadzwoń do nas!
17 855 51 28
Chcesz być
na bieżąco?
ABB    ACTIMAX    APATOR CONTROL    BERGES    CONTRPL TECHNIQUES    DANFOS    DELTA ELECTRONICS    ENEL    EURA Drives    FUJI    GE    HITACHI    HYUNDAY    INNE    INVERTEK DRIVES    KEB    LENZE    LOVATO    LUST    MITSUBISHI    MOELLER    NAIS    NORD    OMRON    pDRIVE    POWTRAN    SANTERNO    SCHNEIDER    SEW    TECO    TOSHIBA    TOYO DENKI    TWERD    VACON    YASKAWA    ZIEHL-ABEGG    LG/LS Industrial Systems    SIMENS   
©2012 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE