Potrzebujesz Falownik? Zadzwoń. Pomożemy w jego doborze. Tel: 665 470 995
Dodaj swojš firmę do katalogu falowniki24.info.pl

Wydarzenia

 
 
Polecaj portal o przemiennikach częstotliwości - Falowniki24 znajomym
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-130.html
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-115.html
www.sklepfalowniki.pl

Zobacz:

Filmiki o falownikach LG/LS, LENZE, EURA i innych na portalu YouTUBE

Forum

odpowiedz na temat
Forum » Problemy,porady » Problem z magazynem energii
  • Autor:
  • ~Bart95
  • Data dodania:
  • 2022-09-24 11:23:59
  • Lista tematów:
  • 1
  • Ilosc postów:
  • 0
  • Mam problem z nowo zamontowanym magazynem energii Pylontech Force H2 7,1 kWh, problem polega na tym, iż oddaje on w nocy do sieci energię. Magazyn potrafi doładować się po zakończeniu pracy pv z sieci np. z 97 % (otrzymanych z paneli ) do 100 % po czym nie daje tego prądu na dom tylko trzyma go i po przejściu na drugą taryfę puszcza do sieci. Zastanowiło mnie, że w nocy magazyn zszedł do 20% choć nic takiego nie działało, sprawdziłem licznik i na pozycji 2.8.2 zauważyłem zwiększenie o 5,3 kWh - z tego co pamiętam ta pozycja pokazuje ilośc energii oddanej do sieci ?

    Czy mógłby mi ktoś coś podpowiedzieć ? firma od której kupiłem instalacje i która ją montowała, stoi na stanowisku, że jest to niemożliwe , żeby magazyn wysyłał prąd do sieci, a jednak gdzieś on ucieka, bo na pewno nie jest zużywany, gdyż nie mam takiego obciążenia, żeby zużyć w nocy pojemność magazynu i jeszcze pobrać z sieci 4 kWh (takie pobranie pokazuje licznik pomiędzy godz. 19 a 6). Co może być tego przyczyną ?

    W domu mam dwie instalacje pierwszą na standardowym falowniku sieciowym (4,65 kWp) i drugą tą nową hybrydową o mocy 5,12 kWp.
odpowiedz na temat

Wydarzenia

 
 
Polecaj portal o przemiennikach częstotliwości - Falowniki24 znajomym
www.sklepfalowniki.pl
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-115.html
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-130.html

Zobacz:

Filmiki o falownikach LG/LS, LENZE, EURA i innych na portalu YouTUBE
P.H.U. ZAWEX

Polecamy

sklepfalowniki.pl/falowniki-sanyu.html
www.falowniki24.info.pl/szukaj-firmy
sklepfalowniki.pl/promocjafalownikow,3.html
sklepfalowniki.pl/falowniki-lg-m100.html
www.zawex.pl/?p=p_9&sName=falowniki-lg
Jakich informacji będziesz szukał na falowniki24.info.pl?



Zobacz wyniki

Polecane strony:

Zadzwoń do nas!
17 855 51 28
Chcesz być
na bieżąco?
ABB    ACTIMAX    APATOR CONTROL    BERGES    CONTRPL TECHNIQUES    DANFOS    DELTA ELECTRONICS    ENEL    EURA Drives    FUJI    GE    HITACHI    HYUNDAY    INNE    INVERTEK DRIVES    KEB    LENZE    LOVATO    LUST    MITSUBISHI    MOELLER    NAIS    NORD    OMRON    pDRIVE    POWTRAN    SANTERNO    SCHNEIDER    SEW    TECO    TOSHIBA    TOYO DENKI    TWERD    VACON    YASKAWA    ZIEHL-ABEGG    LG/LS Industrial Systems    SIMENS   
©2012 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE