Potrzebujesz Falownik? Zadzwoń. Pomożemy w jego doborze. Tel: 665 470 995
Dodaj swojš firmę do katalogu falowniki24.info.pl

Wydarzenia

 
 
Polecaj portal o przemiennikach częstotliwości - Falowniki24 znajomym
www.sklepfalowniki.pl
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-115.html
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-130.html

Zobacz:

Filmiki o falownikach LG/LS, LENZE, EURA i innych na portalu YouTUBE

Forum

odpowiedz na temat
Forum » Falowniki - Funkcje, porady, montaż, serwis, problemy » Falownik do pompy
  • Autor:
  • ~RadoslaV_22
  • Data dodania:
  • 2015-02-19 16:27:50
  • Lista tematów:
  • 1
  • Ilosc postów:
  • 0
  • Witam, potrzebuje zasilić pompę o mocy 5,5kW na moim ogródku działkowym, jest tam doprowadzone zasilanie - 230V - 1 faza, znajomy powiedział mi że mogę do tego celu wykorzystać falownik, jednak przeglądałem różne sklepy i nigdzie nie mogę znaleźć falownika 1-fazowego na taką moc - czy istnieją w ogóle takie urządzenia ??

  • Autor:
  • ~Lion23
  • Data dodania:
  • 2015-02-20 08:17:19
  • Lista tematów:
  • 8
  • Ilosc postów:
  • 217
  • Falowniki 1-fazowe produkowane są jednie do mocy 3kW maksymalnie, a najczęściej do 2,2kW. Dlatego bez doprowadzenia zasilania 3F na działkę nie będzie możliwości zasilenia tej pompy.
  • Autor:
  • ~eplus
  • Data dodania:
  • 2015-02-21 00:35:42
  • Lista tematów:
  • 1
  • Ilosc postów:
  • 232
  • Nie spotkałem także falownika 1f tej mocy. Pobór prądu z sieci sięgnie 30A. Być może wyjściem jest sprowadzenie falownika 3f klasy 200V z jakiegoś egzotycznego kraju, gdzie są 3 fazy 110 lub 127V, z międzyfazowym 220V. Warunkiem jest, aby ten falownik przy braku jednej fazy nie zgłaszał błędu. W USA jest 110V, jednak instalacje przemysłowe mają wyższe napięcia, widuje się na tabliczkach 440...480V. Więc i w USA może nie być łatwo.
  • Autor:
  • ~MAXTER
  • Data dodania:
  • 2020-02-09 23:20:12
  • Lista tematów:
  • 0
  • Ilosc postów:
  • 11
  • Falownik INVERTEK E3 o mocy 4kW występuje w wersji z zasilaniem 1x230VAC. Większych mocy nie widziałem.
    http://maxter-automatyka.pl/pl,Sprzedaz-podzespolow-automatyki,FALOWNIKI,Falowniki-INVERTEK-OPTIDRIVE,Falowniki-OPTIDRIVE-E3-uniwersalne-_pompa_-wentylator_-wektor_,377,Falownik-INVERTEK-E3-4kW-zasilanie-1-fazowe-230V.html
odpowiedz na temat

Wydarzenia

 
 
Polecaj portal o przemiennikach częstotliwości - Falowniki24 znajomym
www.sklepfalowniki.pl
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-115.html
www.falowniki24.info.pl/artykuly/art-130.html

Zobacz:

Filmiki o falownikach LG/LS, LENZE, EURA i innych na portalu YouTUBE
P.H.U. ZAWEX

Polecamy

www.zawex.pl/?p=p_9&sName=falowniki-lg
sklepfalowniki.pl/promocjafalownikow,3.html
www.falowniki24.info.pl/szukaj-firmy
sklepfalowniki.pl/falowniki-lg-m100.html
sklepfalowniki.pl/falowniki-sanyu.html
Jakich informacji będziesz szukał na falowniki24.info.pl?



Zobacz wyniki

Polecane strony:

Zadzwoń do nas!
17 855 51 28
Chcesz być
na bieżąco?
ABB    ACTIMAX    APATOR CONTROL    BERGES    CONTRPL TECHNIQUES    DANFOS    DELTA ELECTRONICS    ENEL    EURA Drives    FUJI    GE    HITACHI    HYUNDAY    INNE    INVERTEK DRIVES    KEB    LENZE    LOVATO    LUST    MITSUBISHI    MOELLER    NAIS    NORD    OMRON    pDRIVE    POWTRAN    SANTERNO    SCHNEIDER    SEW    TECO    TOSHIBA    TOYO DENKI    TWERD    VACON    YASKAWA    ZIEHL-ABEGG    LG/LS Industrial Systems    SIMENS   
©2012 P.H.U. ZAWEX, Krasne 830A, 36-007 KRASNE